Grey College
Grey College Reunie search:
Branches

Takorganiseerders

Tak

Voorsitter

Adres

Telefoon

e.mail

Bloemfontein

Koos du Toit (’74)

 

 

0832748822

koosdutoit999@gmail.com

Pretoria

 

Rian Moolman (’81)

 

Posbus 2947, Brooklyn Square

Pretoria

 

083 6580540

rian@karian.co.za

Johannesburg

 

Juandre Human (‘97’)

 

Posbus 787, Melrose Arch

Johannesburg, 2076

 

0718608073

juandre@gmail.com

Laeveld

Alwyn Malan (’95)

 

Posbus 220, Kafferboom Str 58

Hectorspruit 1330

 

082 9075624

alwyn@lvt.co.za

KZN

 Andre du Toit(‘67)

 

12 Edward Drive, Gillets, Durban

0827888489

andre@fanap.co.za

 

KZN - Suidkus

Bluett Roberson (’81)

 

Posbus 39836; Shelley Beach; 4265

0824148210

malhuis@vodamail.co.za

Mpumalanga

Andre Kleynhans (’89)

 

Posbus 4184, Secunda 2302

 

082 3346807

andre.kleynhans@sasol.com

Vaaldriehoek

 

Claude Mc Intyre (’92)

 

Posbus 435, Parys, 9585

0795171189

claude.@tausteel.co.za

 

Noordwes

Henk Crafford (’89)

Posbus 2053, Potchefstroom

0784594833

hcrafford@agricol.co.za

 

Noord Vrystaat

Francois de Wet (‘81)

 

Posbus 66099 Riebeeckstad 9469

082 5549163

 

albert@internext.co.za

Sentraal Noord Vrystaat

Herman Knepscheld (’96)

 

Posbus 1284, Kroonstad 9500

0828526970

spidey@act.co.za

Sandveld

 

JB vd Berg (“90)

 

Posbus 831, Bothaville  9660

0825249070

jb@bergfoods.com

Suid –Vrystaat

 

Pito Louw (‘93)

                     

 

Posbus 163, Jagersfontein

0823852007

cecilialouw@vodamail.co.za

Bo-Karoo

Deon Dohne (’80)

 

Posbus 211 Colesberg, 9795

 082 454 0384

 

deon@dohneenfourie.co.za

 

S O Vrystaat

Wilfred Brown (’78)

 

The Springs, Dewetsdorp, 9940

083 2999959

wilfredhbrown@gmail.com

Noord Oos Vrystaat

Christiaan Gouws (’08)

Bethlehem

0824582909

cgouws@bwagri.co.za

Noord Oos Kaap

Neil Cloete (2000)

 

Posbus 95, Lady Grey. 9755

0825621628

cloeteneil@gmail.com

Oos-Kaap

 

Johan le Grange (2000)

 

Posbus 144, Addo, 6105

0741039825

johanlegrange@gmail.com

Noord Natal

Jannie Smith (’82)

 

Posbus 20549, Hutton Heights,

 New Castle 2956

 

083 3277233

jfsm@mweb.co.za

Europa (Londen)

Ian Grobler (’84)

 

Longdown Cottage

19 Longdown rd, Guildford, Surrey

GU4 8PP  England

 

0447850 346 599

igig@btinternet.com

Australië / New Zeeland

Frikkie Jankowitz  (’89)

 

17B Hutton Place, Woodvale

Perth  6026 Australia

 

61421611873

frederick.jankowitz@jaxon.net.au

Amerika/ Kanada

 

Nico du Plessis (’88)

 

5232 Settlement Drive,

New Albany, OH 43054, USA

 

+16306974331 M

+1614 7751478 H

 

sportsmobileusa@gmail.com

 

Die Voorsitters van die volgende takke, sal nog bevestig word:

*WES-KAAP

*GRENS (OOS LONDEN)

*SUID-KAAP

*NOORD-KAAP

Quick Links
Reunie
Gallery
Events
Stabilis
Contact Grey Reunie
Grey Club 1000
High School
News
Sport
Culture
Contact
Primary School
Academics
Sport
Culture
Events
Contact
Pre - Primary School
Pre primary school
Contact
 
Home  |  Contact Us  |  Browser  |  Disclaimer  |  Privacy Policy  |  CMS  |  Webmaster
� 2017 Grey College